japantanszek.hu

Keleti nyelvek és kultúrák szak, japán szakirány (BA) Japanológia mesterképzési szak (MA)

A teszteredmények alapján az első éves hallgatóink csoportbontása a következőképpen alakult (megj. az alábbiakban feltüntetett csoportbontás részünkről csupán egy javaslat, tehát ha valaki úgy érzi, hogy nem a megfelelő csoportba lett besorolva, akkor tekintse meg a haladó és a kezdő órákat egyaránt, és az alapján jelentkezzen a megfelelő szintre!):

A haladó csoport névsora (14 fő)

 

  1. Berényi Flóra
  2. Gebhardt Éva
  3. Horváth Niké Debora
  4. Konok Rebeka Luca
  5. Mátrai Anna
  6. Mészáros Bernadett
  7. Kozma István
  8. Kápku Evelin Vivien
  9. Kesztyűs Anett
  10. Schömer Hanna
  11. Szépe Zita Cecília
  12. Dán Csilla
  13. Kemsei Fruzsina
  14. Pór Andrea

A haladó csoport órái: Japán nyelvtan III., Japán nyelvgyakorlat III., Japán nyelvhelyesség I. (szabadon választható), Kezdő szövegolvasás I. (szabadon választható)

A Japán nyelvtan III. és a Japán nyelvgyakorlat III. tárgyakból három-három csoport indul azonos létszámmal, a hallgatók szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek. Az ideális csoportlétszám biztosítása érdekében a csoportok keretlétszáma nem bővíthető, amíg még vannak szabad helyek a többi csoportban.

 

Az I. kezdő csoport névsora (32 fő, oktató: Szemerey Márton):

  1. Adamik Zsófia
  2. Auguszt Mercédesz Gabriella
  3. Bakó Attila
  4. Bánfi Vivien
  5. Bánházi András Gábor
  6. Bartha Zsófia
  7. Batka Tamás
  8. Bellon Anna
  9. Béres Ákos
  10. Bernáth Kornél
  11. Biró Adrienn
  12. Bodnár Kinga
  13. Bogyai Rebeka
  14. 14.Bohus Kamilla Liza
  15. Bokor Ágota
  16. Boytha Balázs
  17. Bozó Júlia Rita
  18. Budai Lili Zsuzsanna
  19. Csiki Melinda
  20. Derzsi Borbála
  21. Tajti Marcell Bendegúz
  22. Tóth Réka
  23. Vámosi Brigitta
  24. Zentai Norbert
  25. Balogh Béla
  26. Benga Noémi
  27. Gáspár Nikolett
  28. Hajdu Imre Zoltán
  29. Herendi Bálint
  30. Illyés Péter Richárd
  31. Széplaki Csilla
  32. Tóth Dániel

Az II. kezdő csoport névsora (31 fő, oktató: Samu Veronika):

  1. Derzsi Tibor
  2. Dévényi Viktória Katalin
  3. Erlich András
  4. Eszik Dóra
  5. Farkas Angéla
  6. Gaál Ramóna
  7. Gergics Csilla
  8. Gombos Péter
  9. Gregárik Rolnad
  10. Horváth Lucián
  11. Horváth Nikolett
  12. Horváth Vanda
  13. Peck Arnold
  14. Ivánkó Máté
  15. Juhász Abigél
  16. Juhász Dóra Ágnes
  17. Kántor Bence
  18. Kardos Andrea
  19. Katernák Réka
  20. Katona Lia Dóra
  21. 21.Takács Dávid Ottó
  22. Tóth Dániel
  23. Újvári Villő
  24. Zhou Anqi Angel
  25. Imhoff Ariella
  26. Jandó Bence
  27. Józsa Nikolett Andrea
  28. Kánya Annamária
  29. Kemenár Éva Nóra
  30. Kovács Bálint Mihály
  31. Tanhel Antonina

 

Az III. kezdő csoport névsora (31 fő, oktató: Samu Veronika):

  1. Kauderer Ádám
  2. Kiss Viktória Etelka
  3. Korompai Tímea
  4. Koszorú Anett
  5. Kovács Máté
  6. Kovács Viktória
  7. Krivák Noémi
  8. Langer Viola Zsuzsanna
  9. Léczfalvy Ákos Csaba
  10. Lóránt Márk
  11. Mekota Márton
  12. Mészáros Dóra
  13. Metzler Nikoletta
  14. Mócza Barbara
  15. Molnár Adrea
  16. Nagy Kristóf
  17. Neubauer Ildikó
  18. Novák Anna Ibolya
  19. Oravecz Anna
  20. Palotás Dóra
  21. Tóth Stella
  22. Vakli Lilla
  23. Verebélyi Noémi Lili
  24. Lantos Réka
  25. Metró Rebeka Réka
  26. Pitlik Fanni
  27. Sajgó Larion Gerjén
  28. Szabó Tímea
  29. Szarka Szilvia
  30. Szecskő Evelin
  31. Tóth Barbara

Az IV. kezdő csoport névsora (20 fő, oktató: Sági Attila):

  1. Palyik Dóra
  2. Papinóth Vanda
  3. Pécsi Kitti
  4. Persa Róbert
  5. Perványi Nikolett
  6. Pohner Ádám
  7. Portik Olivér
  8. Sárközi Regina
  9. Sárosi Bálint
  10. Sebők Liza
  11. Selyem Máté
  12. Skultéty Diána Anikó
  13. Steppán Viktória
  14. Szabó Kamilla
  15. Szabó Léna
  16. Szakál József Dávid
  17. Szakonyi Dorottya Viktória
  18. Szegő Zsófia
  19. Szigeti Gréta
  20. Szuróczki Henriett Anita

A kezdő csoport órái: Japán nyelvtan I/a,b,c  és Japán nyelvgyakorlat I.

A kezdő nyelvórákat szettben kell felvenni, ezért kérjük, hogy

Az I.csoport hallgatói a

BJP 2014-1 (Japán nyelvtan / a); BJP 2017-1 (Japán nyelvtan I/b); BJP 2018-1 (Japán nyelvtan I/c) és BJP 2111-1 (Japán nyelvgyakorlat I.) kódú tárgyakat vegyék fel.

A II.csoport hallgatói a

BJP 2014-2 (Japán nyelvtan / a); BJP 2017-2 (Japán nyelvtan I/b); BJP 2018-2 (Japán nyelvtan I/c) és BJP 2111-2 (Japán nyelvgyakorlat I.) kódú tárgyakat vegyék fel.

A III.csoport hallgatói a

BJP 2014-3 (Japán nyelvtan / a); BJP 2017-3 (Japán nyelvtan I/b); BJP 2018-3 (Japán nyelvtan I/c) és BJP 2111-3 (Japán nyelvgyakorlat I.) kódú tárgyakat vegyék fel.

A IV. csoport hallgatói a

BJP 2014-4 (Japán nyelvtan / a); BJP 2017-4 (Japán nyelvtan I/b); BJP 2018-4 (Japán nyelvtan I/c) és BJP 2111-4 (Japán nyelvgyakorlat I.) kódú tárgyakat vegyék fel.

szerző: admin 2014. augusztus 26.
bez recepty krem testosteronu http://kupicpigulki.pl/viagra/ zajęcia zdrowia psychicznego dla dorosłych
%d blogger ezt szereti: