japantanszek.hu

Keleti nyelvek és kultúrák szak, japán szakirány (BA) Japanológia mesterképzési szak (MA)

A teszteredmények alapján elkészült az első éves hallgatóink csoportbontása.

(megj. az alábbiakban feltüntetett csoportbontás részünkről csupán egy javaslat, tehát ha valaki úgy érzi, hogy nem a megfelelő csoportba lett besorolva, akkor tekintse meg a haladó és a kezdő órákat egyaránt, és az alapján jelentkezzen a megfelelő szintre. Átjelentkezési szándékukról értesítsék évfolyammentorukat (Samu Veronika: veronikasam kukac gmail pont com) szeptember 15-ig!):

 

A HALADÓ csoport órái: Japán nyelvtan III. és Japán nyelvgyakorlat III.

Szabadon választható pedig a Japán nyelvhelyesség I. és a Kezdő szövegolvasás I.

A Japán nyelvtan III. és a Japán nyelvgyakorlat III. tárgyakból több csoport indul azonos létszámmal, a hallgatók szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek. Az ideális csoportlétszám biztosítása érdekében a csoportok keretlétszáma nem bővíthető, amíg még vannak szabad helyek a többi csoportban.

A KEZDŐ csoport órái: Japán nyelvtan I/a,b,c és Japán nyelvgyakorlat I.

A kezdő nyelvtanórákat szettben kell felvenni, ezért kérjük, hogy

Az I.csoport hallgatói a

BJP 2014-1 (Japán nyelvtan / a), a BJP 2017-1 (Japán nyelvtan I/b) és a BJP 2018-1 (Japán nyelvtan I/c) kódú tárgyakat vegyék fel.

A II.csoport hallgatói a

BJP 2014-2 (Japán nyelvtan / a), a BJP 2017-2 (Japán nyelvtan I/b) és a BJP 2018-2 (Japán nyelvtan I/c) kódú tárgyakat vegyék fel.

A III.csoport hallgatói a

BJP 2014-3 (Japán nyelvtan / a), a BJP 2017-3 (Japán nyelvtan I/b) és a BJP 2018-3 (Japán nyelvtan I/c) kódú tárgyakat vegyék fel.

A IV. csoport hallgatói a

BJP 2014-4 (Japán nyelvtan / a), a BJP 2017-4 (Japán nyelvtan I/b) és a BJP 2018-4 (Japán nyelvtan I/c) kódú tárgyakat vegyék fel.

A Japán nyelvgyakorlat I. tárgyból öt csoport indul azonos létszámmal, szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek!

A haladó csoport névsora (16 fő):

  1. Ádám Bernadett
  2. Árki Milán
  3. Burján Boglárka
  4. Fabulya Beatrix
  5. Filó Bence
  6. Hegyi Boglárka
  7. Jakab Gitta
  8. Kulánda Roland
  9. Mátyás Eszter
  10. Peti Zoltán Attila
  11. Poncsák Daniella
  12. Szecsődi Alíz
  13. Szilágyi Anna
  14. Szűts Krisztina
  15. Varga Dorottya
  16. Fehér Judit

Az I. kezdő csoport névsora:

 (31 fő, oktató: Samu Veronika)

  1. Aradi Dániel András
  2. Bakonyi Beatrix
  3. Balázs László
  4. Balog Laura
  5. BaloghDaniellaPatricia
  6. Barsi Margit Rita
  7. Bazsó Viktória
  8. Békési Dzsenifer
  9. Besei-Bendekovics Liza
  10. Bódi Dalma
  11. Bohács Enikő Barbara
  12. Bokros Mónika
  13. Borda Hanna
  14. Bukta Zsófia Éva
  15. Bulyaki Kitti – Berta
  16. Bükkös Virág
  17. Cupak Viktoria
  18. Csörgeő Kata
  19. Decsi Dóra
  20. Dinnyési Boglárka
  21. Dömény Bianka
  22. Drávecz Vivien
  23. Eleftheriou Lajos Géza
  24. Éles Dorottya
  25. Faragó Adrienn
  26. Farkas Attila
  27. Farkas Lilla
  28. Fodróczy Ágnes
  29. Földes Balázs Károly
  30. Galántai László
  31. Gonda Imola Boglárka

 

A II. kezdő csoport névsora:

(31 fő, oktató: Szemerey Márton)

  1. Hajós Gabriella Ann
  2. Hajzer Henrietta
  3. Hanó Zsolt
  4. HarangozóVeronika
  5. Harasztosi Norbert
  6. Hegyeshalmi Diána
  7. Heim Gitta
  8. Herczeg Fanni
  9. Herendi RebekaRozália
  10. Horváth Bernadett
  11. Bostyán Ernő
  12. Illésfalvi Hajna Ilona
  13. Imre Anna Sára
  14. Iván Eszter Hanna
  15. Józsa Vivien
  16. Juhász Bianka
  17. Jurtsuk Angéla
  18. Kalocsai Brigitta Á.
  19. Kékesi Kitti
  20. Kele Sándor
  21. Keller Zsófia
  22. Kemsei Fanni
  23. Kerekes Annamária
  24. Kiss Boglárka
  25. Kiss Mária Ágnes
  26. Kiss Noémi
  27. Kmetykó Zoltán
  28. Koczka Fanni
  29. Kocsis Dóra
  30. Kocsmár Anna K.
  31. Kovács Dániel

A III. kezdő csoport névsora:

(31 fő, oktató: Sági Attila)

  1. Kovács Gergely
  2. Kovács Kitti
  3. Kovács Lilla
  4. Kovács Zsuzsanna
  5. Kruppa Magdolna
  6. Kuli Benjamin Alex
  7. Kupás-Deák Eörs E.
  8. Kurunczi Zsolt
  9. László Borbála Lilla
  10. Ligabue Marco
  11. Lőrincz Kende T.
  12. Mihályfi Kristóf M.
  13. Molnár Gáspár Á.
  14. Nádai Zsófia Sz.
  15. Nagy Boglárka G.
  16. Nagy Liliána
  17. Nagy Zsuzsanna
  18. Németh Krisztián N.
  19. Palotás Erzsébet
  20. Papp Éva Katalin
  21. Papp Nikoletta B.
  22. Párkányi Szilvia A.
  23. Pépel Julianna M.
  24. Pobori Orsolya
  25. Polónyi Zsolt
  26. Pongrácz Panna
  27. Sebők Anett
  28. Simon Adrienn
  29. Somogyi Kamilla
  30. Sós Eszter
  31. Sós Márton

 

A IV. csoport névsora:

(28 fő, oktató: Samu Veronika)

  1. Stadler Nóra
  2. Szabó Flóra Zita
  3. Szabó Péter
  4. Szabó Tímea
  5. Szabópál Tünde Zs.
  6. Szakály Ádám
  7. Szanyi Flóra Cecília
  8. Szecskő Evelin
  9. Szeifert Kitti Enikő
  10. Szekér Patrícia
  11. Szép-Czakó Tamás
  12. Szeremi Alexandra
  13. Szommer Patrik G.
  14. Szomora Melissza
  15. Szotyori Vivien M.
  16. Szvoboda Zsombor
  17. Takó Levente
  18. Tátrai Dávid
  19. Teleki András János
  20. Tóth Fruzsina K.
  21. Tóth Laura
  22. Tóth Vanda
  23. Truong Nhu Quynh
  24. Ungváry Orsolya
  25. Vörös Kinga
  26. Windisch Veronika
  27. Zsebedics Barbara
  28. Molnár Krisztián

 

szerző: admin 2016. augusztus 30.
bez recepty krem testosteronu http://kupicpigulki.pl/viagra/ zajęcia zdrowia psychicznego dla dorosłych
%d blogger ezt szereti: