japantanszek.hu

Keleti nyelvek és kultúrák szak, japán szakirány (BA) Japanológia mesterképzési szak (MA)

A teszteredmények alapján elkészült az első éves hallgatóink csoportbontása.

(megj. az alábbiakban feltüntetett csoportbontás részünkről csupán egy javaslat, tehát ha valaki úgy érzi, hogy nem a megfelelő csoportba lett besorolva, akkor tekintse meg a haladó és a kezdő órákat egyaránt, és az alapján jelentkezzen a megfelelő szintre. Átjelentkezési szándékukról értesítsék évfolyammentorukat (Samu Veronika: veronikasam kukac gmail pont com) szeptember 13-ig!):

 

 

A HALADÓ csoport órái:

BTK1-BN-KEL-10-1313K Japán nyelvtan III. (1.–5. csoport)

BTK1-BN-KEL-10-1323G Japán nyelvgyakorlat III. (1.–5. csoport)

Szabadon választható pedig a

BTK1-BN-KEL-10-3611G Japán nyelvhelyesség I.

BTK1-BN-KEL-10-3901G Szövegolvasás kezdő I.

A Japán nyelvtan III.és a Japán nyelvgyakorlat III.tárgyakból több csoport indul azonos létszámmal, a hallgatók szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek. Az ideális csoportlétszám biztosítása érdekében a csoportok keretlétszáma nem bővíthető, amíg még vannak szabad helyek a többi csoportban.

 

A KEZDŐ csoport órái:

BTK1-BN-KEL-10-1301K Japán nyelvtan I/a Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)

BTK1-BN-KEL-10-1302K Japán nyelvtan I/b Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)

BTK1-BN-KEL-10-1303K Japán nyelvtan I/c Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)

BTK1-BN-KEL-10-1321G Japán nyelvgyakorlat I. (1.–5. csoport)

 

A kezdő nyelvtanórákat szettben kell felvenni, ezért kérjük, hogy

Az I.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő

BTK1-BN-KEL-10-1301K-1 (Japán nyelvtan I/a) (kedd 10:00-11:30)

BTK1-BN-KEL-10-1302K-1 Japán nyelvtan I/b) (kedd 12:00-13:30) és

BTK1-BN-KEL-10-1303K-1 Japán nyelvtan I/c) (hétfő 10.00-11:30)

kódú tárgyait vegyék fel.

 

A II.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő

BTK1-BN-KEL-10-1301K-2 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30)

BTK1-BN-KEL-10-1302K-2 Japán nyelvtan I/b) (szerda 10:00-11:30) és

BTK1-BN-KEL-10-1303K-2 Japán nyelvtan I/c) (szerda 12:00-13:30)

kódú tárgyait vegyék fel.

 

A III.csoport hallgatói Szemerey Márton tanár úr

BTK1-BN-KEL-10-1301K-3 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30)

BTK1-BN-KEL-10-1302K-3 Japán nyelvtan I/b) (szerda 10:00-11:30) és

BTK1-BN-KEL-10-1303K-3 Japán nyelvtan I/c) (szerda 12:00-13:30)

kódú tárgyait vegyék fel.

 

A IV. csoport hallgatói Sági Attila tanár úr

BTK1-BN-KEL-10-1301K-4 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30)

BTK1-BN-KEL-10-1302K-4 Japán nyelvtan I/b) (szerda 10:00-1:30) és

BTK1-BN-KEL-10-1303K-4 Japán nyelvtan I/c) (szerda 12:00-13:30)

kódú tárgyait vegyék fel.

 

A Japán nyelvgyakorlat I. tárgyból öt csoport indul azonos létszámmal, szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek!

 

A haladó csoport névsora (17 fő)

 

Ágostai Katalin

Almási Alma Alexandra

Bársony Dalma

Bréda Emese

Cziczó Evelin

Csányi Edit

Csoma Gabriella

Eckstein Krisztina Piroska

Györe Evelin Eszter

Hegedűs László

Juhász Dávid

Kóbor Ewelina (idén passzív)

Máhli Balázs

Nadabán Réka

Szigeti Gabriella Judit

Trost Gabriella

Tahon Szonja

 

Az I. kezdő csoport névsora:

(33 fő, oktató: Samu Veronika)

 

Ágoston Noémi

Aracsi Zsófia

Arczt Berill Alexa

Balla Petrícia

Balog Tamara

Balogh Ádám

Balogh Emese Nóra

Bán Barbara

Banizs Áron

Barát Laura

Benke Boglárka

Berecz Roland Balázs

Bernáth Miklós

Beszterczey András

Borbély Eszter

Both Martin

Carta Valentina

Czérna Kornélia

Cseuz Vera

Dán Zsófia

Dedinszky Vivien Beatrix

Deli Virág

Dobos Zsófia

Dudik János Marcell

Erdei Kitti

Faragó Éva

Fehér Orsolya

Fehér Zoltán Medárd

Fekete Erik Alex

Fonó Nikolett

Gajdos Noémi

Gál Szonja

Keresztesi Ildikó Áldáska

 

 

A II. kezdő csoport névsora:

(32 fő, oktató: Samu Veronika)

 

 

Galló András

Gubányi Petra

Gubicz Fanni

Hajdu Nikolett

Halász Dóra Lilla

Hambetiu Friderika Alexandra

Ház Lilla

Hertendi Péter

Hitre Panka

Hódis Norbert

Horák Emília

Hornyák Bernadett

Horváth Zsolt Dávid

Huber Janka

Huszti Tamás

Iványi Vanda

Janki Krisztina

Jánóczki Renáta

Járóka Roland

Jurcsák Hajnalka

Kacsó Anita

Kadák Enriko

Kalácska Anna

Keller Nikolett

Kerékgyártó Márk

Keserü Fanni Anna

Kiss Anett

 

Kóber Dorina

Kolkopf Barnabás

Kollár Renáta

Kopitkó Renáta

Kovács Alexandra (Ls1uoe)

 

 

A III. kezdő csoport névsora:

( 32 fő, oktató: Szemerey Márton)

 

 

Kovács Alexandra (Gwde7p)

Kovács Márton László

Kozma Renáta

Kőfalvi Nikolett

Kristóf Benjamin

Kuncik Boglárka-Hilda

Lengyel Réka Krisztina

Magyar Krisztina Kincső

Magyar Viktor

Márki Vivien

Martinkó Titanilla

Mátyás Anna Réka

Mihály Antal Márk

Mizere Áron

Mohr Viktória

Nádaskay Bence

Nemes Laura

Németh Kornél

Németh Zsófia Petra

Osváth Rebeka

Pacsay Barbara

Pálfi Lilla

Papp Anna

Papp Gergő

Páros Csenge

Pecsenya Éva

Perényi Dániel György

Ránkli Hella Barbara

Sági András József

Scheller Sára

Schmidt Marcell

Zentai Izabella (ismétel)

 

 

 

A IV. kezdő csoport névsora:

(32 fő, oktató: Sági Attila)

 

 

Skultéti Zita

Smercsek Bence

Somogyi Dominika

Spányik Ilona

Suszter Fanni Barbara

Szabó Alexandra

Szabó Tamás

Szászik Eszter

Szegletes Tamara

Székely Bence

Szemlics Vanessza Boglárka

Sziládi Fanni

Sziládics Levente

Szilágyi Júlia

Sziráki Dániel

Szirmai-Szabó Réka

Tamaskó Dorottya

Tóbiás Anna

Tóth András

Tóth Boglárka

Tóth Nikolett

Tóth Vivien

Tóth Zita

Varga Patrícia

Végh Zsófia

Virágh Nelli

Weisz Balázs

Zabó Enikő Sára

Zsohár Henrik András

Takács Szilvia (ismétel)

Tóth Regina (ismétel)

Tátrai Dávid (ismétel)

 

szerző: admin 2018. augusztus 30.
bez recepty krem testosteronu http://kupicpigulki.pl/viagra/ zajęcia zdrowia psychicznego dla dorosłych
%d blogger ezt szereti: