A teszteredmények alapján elkészült az első éves hallgatóink csoportbontása.
(megj. az alábbiakban feltüntetett csoportbontás részünkről csupán egy javaslat, tehát ha valaki úgy érzi, hogy nem a megfelelő csoportba lett besorolva, akkor tekintse meg a haladó és a kezdő órákat egyaránt, és az alapján jelentkezzen a megfelelő szintre. Átjelentkezési szándékukról értesítsék évfolyammentorukat (Samu Veronika: veronikasam kukac gmail pont com) szeptember 12-ig!):
A HALADÓ csoport órái:
BTK1-BN-KEL-10-1313K Japán nyelvtan III. (1.–5. csoport)
BTK1-BN-KEL-10-1323G Japán nyelvgyakorlat III. (1.–5. csoport) Szabadon választható pedig a
BTK1-BN-KEL-10-3611G Japán nyelvhelyesség I.
A Japán nyelvtan III.és a Japán nyelvgyakorlat III.tárgyakból több csoport indul azonos létszámmal, a hallgatók szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek. Az ideális csoportlétszám biztosítása érdekében a csoportok keretlétszáma nem bővíthető, amíg még vannak szabad helyek a többi csoportban.
A KEZDŐ csoport órái:
BTK1-BN-KEL-10-1301K Japán nyelvtan I/a Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)
BTK1-BN-KEL-10-1302K Japán nyelvtan I/b Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)
BTK1-BN-KEL-10-1303K Japán nyelvtan I/c Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)
BTK1-BN-KEL-10-1321G Japán nyelvgyakorlat I. (1.–5. csoport)
A kezdő nyelvtanórákat szettben kell felvenni, ezért kérjük, hogy
Az I.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő
BTK1-BN-KEL-10-1301K-1 (Japán nyelvtan I/a) (hétfő 8:00-9:30)
BTK1-BN-KEL-10-1302K-1 Japán nyelvtan I/b) (hétfő 10:00-11:30) és
BTK1-BN-KEL-10-1303K-1 Japán nyelvtan I/c) (hétfő 14.00-15:30)
kódú tárgyait vegyék fel.
A II.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő
BTK1-BN-KEL-10-1301K-2 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30)
BTK1-BN-KEL-10-1302K-2 Japán nyelvtan I/b) (szerda 12:00-13:30) és
BTK1-BN-KEL-10-1303K-2 Japán nyelvtan I/c) (szerda 14:00-15:30)
kódú tárgyait vegyék fel.
A III.csoport hallgatói Szemerey Márton tanár úr
BTK1-BN-KEL-10-1301K-3 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30)
BTK1-BN-KEL-10-1302K-3 Japán nyelvtan I/b) (szerda 12:00-13:30) és
BTK1-BN-KEL-10-1303K-3 Japán nyelvtan I/c) (szerda 14:00-15:30)
kódú tárgyait vegyék fel.
A IV. csoport hallgatói Sági Attila tanár úr
BTK1-BN-KEL-10-1301K-4 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30)
BTK1-BN-KEL-10-1302K-4 Japán nyelvtan I/b) (szerda 12:00-13:30) és
BTK1-BN-KEL-10-1303K-4 Japán nyelvtan I/c) (szerda 14:00-15:30)
kódú tárgyait vegyék fel.
A Japán nyelvgyakorlat I. tárgyból öt csoport indul azonos létszámmal, szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek!
A haladó csoport névsora (18 fő)
Antal Zsófia
Bánáti Janka Borbála
Bierbauer Ildikó
Hubai Nikoletta
Jani Gábor
Kali Boglárka
Kornis Tamás
Mihajla Beáta
Nagy Rita
Papp Alexandra
Pécsek Huba
Schwarz Nikoletta
Streicher Laura
Szabó Lilla Csenge
Számel András
Sztankó József Sándor
Takács Viktória
Varga Dóra Anna
Az I. kezdő csoport névsora:
(27 fő, oktató: Samu Veronika)
Ács Fanni
Bakos Eszter
Balázs Gergely
Balog Márk Levente
Bányász Anna Klára
Baranyai Petra
Bardi Anna
Barka Johanna
Benczek Barnabás Krisztián
Bencsik Róbert
Berki Zsófia
Czigler Renátó
Császár Teodóra
Cserey Márton
Csider Alexandra Dalma
Dobos Zsófia
Dr. Krantz Orsolya
Dudás Lóránd
Ertl Míra Evelin
Esze Dóra
Feltser Adrián
Finder Laura
Fintor Tímea Piroska
Fülöp Jázmin Anna
Gaki Anna
Gergely Éva
Pacsay Barbara (ismétel)
A II. kezdő csoport névsora:
(29 fő, oktató: Samu Veronika)
Gerlang Gergely
Gulya Gergely
Gyöpös Andrea
Handa Beatrix Zsuzsanna
Harnócz Judit
Hidegföldi Nikolett
Horváth Amanda
Horváth Zsófia
Horváthová Viktória
Hugyi Enikő
Jenei Tekla Anna
Jeney Viktória
Jónás Jusztina Viktória
Kardos Zoltán
Katona Evelin
Király Eszter
Kis Zsófia Anna
Kispeti Krisztián Gergő
Kiss Tímea
Kmetykó Zoltán
Knap Ivett Mária
Kóber Noémi
Kónya Nikolett Katalin
Korponai Ádám Mátyás
Kovács Benjámin
Kovács Dávid
Kovács Dóra
Kovács Márton
Márki Vivien (ismétel)
A III. kezdő csoport névsora:
(29 fő, oktató: Szemerey Márton)
Kőrös Milán Ádám
Köves Dorina Tíra
Laki Gáspár
Lentavits Lea
Mag Vivien
Makai Richárd Ferenc
Marokity Bence
Marsal Márk
Marton Virág
Medve Rebeka
Mester Evelin
Mihályi-Baráth Éva
Molnár Szabrina
Nagy Eszter
Nagy Fanni Klaudia
Nagy Fruzsina
Németh Nikolett
Ömböli József
Páczi Bernadett
Papp Gergely Zoltán
Pereházy Luca
Pittnauer Helga
Ribáry Borbála
Rille Borka
Ruzsányi Izabella
Seres András Csaba
Simon Viktória
Sneider Dóra Annamária
Pecsenya Éva (két passzív félév)
A IV. kezdő csoport névsora:
(28 fő, oktató: Sági Attila)
Sörös Nikolett
Sprőder Janka Sram Barbara Ivett Strott Gyula Szabolcsi Noémi Rózsa Szalai Szandra Szedenics Ákos Székelyhidi Tamás Szép Kata Virág Szijártó Anita Ivett Szijj Annabella Szijjné Köblő Gabriella Szikszai Boskó Iván Tóth Ágnes Fanni Tóth Éva Luca Tóth Henrik Zoltán Urai Áron Vajda Dorottya Vajda Viktória Váradi Eszter Varga Ádám Alex Várvölgyi Barnabás Vég Regina Vizvári Csenge Vlasics Olivér Vlasits Judit Weisz Anita Helga Zágoni Zsófia |