japantanszek.hu

Keleti nyelvek és kultúrák szak, japán szakirány (BA) Japanológia mesterképzési szak (MA)

CSOPORTBONTÁS 2017-2018

A teszteredmények alapján elkészült az első éves hallgatóink csoportbontása.

(megj. az alábbiakban feltüntetett csoportbontás részünkről csupán egy javaslat, tehát ha valaki úgy érzi, hogy nem a megfelelő csoportba lett besorolva, akkor tekintse meg a haladó és a kezdő órákat egyaránt, és az alapján jelentkezzen a megfelelő szintre. Átjelentkezési szándékukról értesítsék évfolyammentorukat (Samu Veronika: veronikasam kukac gmail pont com) szeptember 13-ig!):

 

A HALADÓ csoport órái:

BTK1-BN-KEL-10-1313K Japán nyelvtan III. (1.–5. csoport)

BTK1-BN-KEL-10-1323G Japán nyelvgyakorlat III. (1.–5. csoport)

Szabadon választható pedig a

BTK1-BN-KEL-10-3611G Japán nyelvhelyesség I.

BTK1-BN-KEL-10-3901G Szövegolvasás kezdő I.

A Japán nyelvtan III. és a Japán nyelvgyakorlat III. tárgyakból több csoport indul azonos létszámmal, a hallgatók szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek. Az ideális csoportlétszám biztosítása érdekében a csoportok keretlétszáma nem bővíthető, amíg még vannak szabad helyek a többi csoportban.

 

A KEZDŐ csoport órái:

BTK1-BN-KEL-10-1301K Japán nyelvtan I/a Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)

BTK1-BN-KEL-10-1302K Japán nyelvtan I/b Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)

BTK1-BN-KEL-10-1303K Japán nyelvtan I/c Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)

BTK1-BN-KEL-10-1321G Japán nyelvgyakorlat I. (1.–5. csoport)

 

A kezdő nyelvtanórákat szettben kell felvenni, ezért kérjük, hogy

Az I.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő

BTK1-BN-KEL-10-1301K-1 (Japán nyelvtan I/a) (hétfő 14:00-15:30)

BTK1-BN-KEL-10-1302K-1 Japán nyelvtan I/b) (hétfő 16:00-17:30) és

BTK1-BN-KEL-10-1303K-1 Japán nyelvtan I/c) (hétfő 18:00-19:30)

kódú tárgyait vegyék fel.

A II.csoport hallgatói Sági Attila tanár úr

BTK1-BN-KEL-10-1301K-2 (Japán nyelvtan I/a) (kedd 14:00-15:30)

BTK1-BN-KEL-10-1302K-2 Japán nyelvtan I/b) (kedd 16:00-17:30) és

BTK1-BN-KEL-10-1303K-2 Japán nyelvtan I/c) (kedd 18:00-19:30)

kódú tárgyait vegyék fel.

 

A III.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő

BTK1-BN-KEL-10-1301K-3 (Japán nyelvtan I/a) (kedd 14:00-15:30)

BTK1-BN-KEL-10-1302K-3 Japán nyelvtan I/b) (kedd 16:00-17:30) és

BTK1-BN-KEL-10-1303K-3 Japán nyelvtan I/c) (kedd 18:00-19:30)

kódú tárgyait vegyék fel.

 

A IV. csoport hallgatói Szemerey Márton tanár úr

BTK1-BN-KEL-10-1301K-4 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 10:00-11:30)

BTK1-BN-KEL-10-1302K-4 Japán nyelvtan I/b) (szerda 12:00-13:30) és

BTK1-BN-KEL-10-1303K-4 Japán nyelvtan I/c) (szerda 14:00-15:30)

kódú tárgyait vegyék fel.

 

A Japán nyelvgyakorlat I. tárgyból öt csoport indul azonos létszámmal, szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek!

 

A haladó csoport névsora ( 29 fő):

Bezzeg Zita

Bodó Richárd

Brótya Rebeka Mónika

Czigány Szilvia

Doszpoly Emese Kincső

Farnyik Nikolett

Fejes Nikolett

Ferencz Árpád

Fülöp Anna Krisztina

Hargitai Réka

Katona Eszter

Kovács Daniella

Kovács Dominika Petra

Lengyel Áron

Marokity Luca

Matus Balázs Márton

Nagy Kitti

Paul Mónika

Sáfrány Regina

Sóti Ármin

Sziráki Péter

Szkubán Dóra

Taljebbini Ádám

Tatai Eszter Natália

Tóth Noémi Dorottya

Tóth Zita Rebeka

Ujszászi Alexandra

Kelényi Blanka

Kun Kármen

 

Az I. kezdő csoport névsora:

(27 fő, oktató: Samu Veronika)

Abonyi Roland

Ádám Zsófia

Adorján Barbara

Antal Csenge

Bagosi Lívia

Bakai Tamás

Balázs Krisztián

Balikó Zsófia

Balogh Benedek

Balogh Veronika Flóra

Barta Alexandra

Benke Donát

Bódi Viktória

Bordás Barbara

Brauner Bianka

Brezovszki Alex

Budai Cintia

Buza Virág Bernadett

Csorba Botond

Dallos Zsófia

Ferenczy Nikoletta Ivett

Forgó Péter Ferenc

Franczia Csenge

Fülöpp Enikő Andrea

Füzes Virág

Geissler Alexandra Luca

Gillich Dóra

 

Az II. kezdő csoport névsora:

(27 fő, oktató: Sági Attila)

Gutman Éva

Halász Ramóna Barbara

Hanyecz Gitta

Havasi Zsuzsanna

Hegedűs Márió

Herendi Ábel

Hernádi Judit

Hnatik Andreia Zhofiia

Holéczi Anna

Horváth Ágnes

Horváth Boglárka

Huszár Dóra

Ispán Adél

Iván Réka

Iványi Enikő

Kállai Enikő

Kékkő Dóra

Kiss Alexandra

Kiss Beatrix

Kiss Csenge

Kiss Krisztián

Kiss Szonja Anaa

Kiss Vivien Kata

Korsós Anita

Kovács Gergely

Krajczár Blanka

Kurdi Luca

 

Az III. kezdő csoport névsora:

(27 fő, oktató: Samu Veronika)

Laczkó Fanni

Lakatosh Vivien

László Annamária

Lengyel Réka Krisztina

Lőrincz Péter

Mátrai Barnabás

Maza Norbert

Meleg Lilla Ottilia

Mészáros Lili

Mező Luca

Mike Dominika Rita

Molnár Anna

Molnár Dóra

Molnos Márton

Nagy Julianna

Oláh Blanka

Osváth Rebeka

Ozsvárt Dániel Gábor

Pataki Gréta

Permoser Tamara

Pernyész Krisztina

Pohner Izsák

Polák Stefan

Pongó Ákos

Radics Levente Daniel

Restyánszki János

Saáry Kata Lili

 

Az IV. kezdő csoport névsora:

(28 fő, oktató: Szemerey Márton)

Sándor Alexandra

Saz Mariana

Simon Anna Dorottya

Simon Dávid

Sós Eszter

Sourya Viktória

Szabó Anita Timea

Szabó Georgina

Szentkirályi Zsófia

Szima Hajnalka

Szmolár Anita Mária

Szurovcsák Dóra Noémi

Takács Szilvia Mária

Tálos Zsófia

Tar Viktória

Tóth Diána Felicia

Tóth Máté

Tóth Regina

Tóth Zsuzsanna

Urbán Boglárka

Urbán Rubina Napsugár

Vajdovich Márton Péter

Varga Bence

Wagner Tímea Anna

Witt Tibor

Zentai Izabella Mária

Szvoboda Zsombor

Baranyai Tamás

szerző: admin 2017. augusztus 30.
bez recepty krem testosteronu http://kupicpigulki.pl/viagra/ zajęcia zdrowia psychicznego dla dorosłych
%d blogger ezt szereti: