CSOPORTBONTÁS 2017-2018
A teszteredmények alapján elkészült az első éves hallgatóink csoportbontása.
(megj. az alábbiakban feltüntetett csoportbontás részünkről csupán egy javaslat, tehát ha valaki úgy érzi, hogy nem a megfelelő csoportba lett besorolva, akkor tekintse meg a haladó és a kezdő órákat egyaránt, és az alapján jelentkezzen a megfelelő szintre. Átjelentkezési szándékukról értesítsék évfolyammentorukat (Samu Veronika: veronikasam kukac gmail pont com) szeptember 13-ig!):
A HALADÓ csoport órái:
BTK1-BN-KEL-10-1313K Japán nyelvtan III. (1.–5. csoport)
BTK1-BN-KEL-10-1323G Japán nyelvgyakorlat III. (1.–5. csoport)
Szabadon választható pedig a
BTK1-BN-KEL-10-3611G Japán nyelvhelyesség I.
BTK1-BN-KEL-10-3901G Szövegolvasás kezdő I.
A Japán nyelvtan III. és a Japán nyelvgyakorlat III. tárgyakból több csoport indul azonos létszámmal, a hallgatók szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek. Az ideális csoportlétszám biztosítása érdekében a csoportok keretlétszáma nem bővíthető, amíg még vannak szabad helyek a többi csoportban.
A KEZDŐ csoport órái:
BTK1-BN-KEL-10-1301K Japán nyelvtan I/a Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)
BTK1-BN-KEL-10-1302K Japán nyelvtan I/b Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)
BTK1-BN-KEL-10-1303K Japán nyelvtan I/c Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)
BTK1-BN-KEL-10-1321G Japán nyelvgyakorlat I. (1.–5. csoport)
A kezdő nyelvtanórákat szettben kell felvenni, ezért kérjük, hogy
Az I.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő
BTK1-BN-KEL-10-1301K-1 (Japán nyelvtan I/a) (hétfő 14:00-15:30)
BTK1-BN-KEL-10-1302K-1 Japán nyelvtan I/b) (hétfő 16:00-17:30) és
BTK1-BN-KEL-10-1303K-1 Japán nyelvtan I/c) (hétfő 18:00-19:30)
kódú tárgyait vegyék fel.
A II.csoport hallgatói Sági Attila tanár úr
BTK1-BN-KEL-10-1301K-2 (Japán nyelvtan I/a) (kedd 14:00-15:30)
BTK1-BN-KEL-10-1302K-2 Japán nyelvtan I/b) (kedd 16:00-17:30) és
BTK1-BN-KEL-10-1303K-2 Japán nyelvtan I/c) (kedd 18:00-19:30)
kódú tárgyait vegyék fel.
A III.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő
BTK1-BN-KEL-10-1301K-3 (Japán nyelvtan I/a) (kedd 14:00-15:30)
BTK1-BN-KEL-10-1302K-3 Japán nyelvtan I/b) (kedd 16:00-17:30) és
BTK1-BN-KEL-10-1303K-3 Japán nyelvtan I/c) (kedd 18:00-19:30)
kódú tárgyait vegyék fel.
A IV. csoport hallgatói Szemerey Márton tanár úr
BTK1-BN-KEL-10-1301K-4 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 10:00-11:30)
BTK1-BN-KEL-10-1302K-4 Japán nyelvtan I/b) (szerda 12:00-13:30) és
BTK1-BN-KEL-10-1303K-4 Japán nyelvtan I/c) (szerda 14:00-15:30)
kódú tárgyait vegyék fel.
A Japán nyelvgyakorlat I. tárgyból öt csoport indul azonos létszámmal, szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek!
A haladó csoport névsora ( 29 fő):
Bezzeg Zita
Bodó Richárd
Brótya Rebeka Mónika
Czigány Szilvia
Doszpoly Emese Kincső
Farnyik Nikolett
Fejes Nikolett
Ferencz Árpád
Fülöp Anna Krisztina
Hargitai Réka
Katona Eszter
Kovács Daniella
Kovács Dominika Petra
Lengyel Áron
Marokity Luca
Matus Balázs Márton
Nagy Kitti
Paul Mónika
Sáfrány Regina
Sóti Ármin
Sziráki Péter
Szkubán Dóra
Taljebbini Ádám
Tatai Eszter Natália
Tóth Noémi Dorottya
Tóth Zita Rebeka
Ujszászi Alexandra
Kelényi Blanka
Kun Kármen
Az I. kezdő csoport névsora:
(27 fő, oktató: Samu Veronika)
Abonyi Roland
Ádám Zsófia
Adorján Barbara
Antal Csenge
Bagosi Lívia
Bakai Tamás
Balázs Krisztián
Balikó Zsófia
Balogh Benedek
Balogh Veronika Flóra
Barta Alexandra
Benke Donát
Bódi Viktória
Bordás Barbara
Brauner Bianka
Brezovszki Alex
Budai Cintia
Buza Virág Bernadett
Csorba Botond
Dallos Zsófia
Ferenczy Nikoletta Ivett
Forgó Péter Ferenc
Franczia Csenge
Fülöpp Enikő Andrea
Füzes Virág
Geissler Alexandra Luca
Gillich Dóra
Az II. kezdő csoport névsora:
(27 fő, oktató: Sági Attila)
Gutman Éva
Halász Ramóna Barbara
Hanyecz Gitta
Havasi Zsuzsanna
Hegedűs Márió
Herendi Ábel
Hernádi Judit
Hnatik Andreia Zhofiia
Holéczi Anna
Horváth Ágnes
Horváth Boglárka
Huszár Dóra
Ispán Adél
Iván Réka
Iványi Enikő
Kállai Enikő
Kékkő Dóra
Kiss Alexandra
Kiss Beatrix
Kiss Csenge
Kiss Krisztián
Kiss Szonja Anaa
Kiss Vivien Kata
Korsós Anita
Kovács Gergely
Krajczár Blanka
Kurdi Luca
Az III. kezdő csoport névsora:
(27 fő, oktató: Samu Veronika)
Laczkó Fanni
Lakatosh Vivien
László Annamária
Lengyel Réka Krisztina
Lőrincz Péter
Mátrai Barnabás
Maza Norbert
Meleg Lilla Ottilia
Mészáros Lili
Mező Luca
Mike Dominika Rita
Molnár Anna
Molnár Dóra
Molnos Márton
Nagy Julianna
Oláh Blanka
Osváth Rebeka
Ozsvárt Dániel Gábor
Pataki Gréta
Permoser Tamara
Pernyész Krisztina
Pohner Izsák
Polák Stefan
Pongó Ákos
Radics Levente Daniel
Restyánszki János
Saáry Kata Lili
Az IV. kezdő csoport névsora:
(28 fő, oktató: Szemerey Márton)
Sándor Alexandra
Saz Mariana
Simon Anna Dorottya
Simon Dávid
Sós Eszter
Sourya Viktória
Szabó Anita Timea
Szabó Georgina
Szentkirályi Zsófia
Szima Hajnalka
Szmolár Anita Mária
Szurovcsák Dóra Noémi
Takács Szilvia Mária
Tálos Zsófia
Tar Viktória
Tóth Diána Felicia
Tóth Máté
Tóth Regina
Tóth Zsuzsanna
Urbán Boglárka
Urbán Rubina Napsugár
Vajdovich Márton Péter
Varga Bence
Wagner Tímea Anna
Witt Tibor
Zentai Izabella Mária
Szvoboda Zsombor
Baranyai Tamás