A teszteredmények alapján elkészült az első éves hallgatóink csoportbontása.
(megj. az alábbiakban feltüntetett csoportbontás részünkről csupán egy javaslat, tehát ha valaki úgy érzi, hogy nem a megfelelő csoportba lett besorolva, akkor tekintse meg a haladó és a kezdő órákat egyaránt, és az alapján jelentkezzen a megfelelő szintre. Átjelentkezési szándékukról értesítsék évfolyammentorukat (Samu Veronika: veronikasam kukac gmail pont com) szeptember 17-ig!):
A HALADÓ csoport órái:
BTK1-BN-KEL-10-1313K Japán nyelvtan III. (1.–5. csoport)
BTK1-BN-KEL-10-1323G Japán nyelvgyakorlat III. (1.–5. csoport)
Szabadon választható pedig a
BTK1-BN-KEL-10-3611G Japán nyelvhelyesség I.
A Japán nyelvtan III. és a Japán nyelvgyakorlat III. tárgyakból több csoport indul azonos létszámmal, a hallgatók szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek. Az ideális csoportlétszám biztosítása érdekében a csoportok keretlétszáma nem bővíthető, amíg még vannak szabad helyek a többi csoportban.
A KEZDŐ csoport órái:
BTK1-BN-KEL-10-1301K Japán nyelvtan I/a Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)
BTK1-BN-KEL-10-1302K Japán nyelvtan I/b Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)
BTK1-BN-KEL-10-1303K Japán nyelvtan I/c Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)
BTK1-BN-KEL-10-1321G Japán nyelvgyakorlat I. (1.–5. csoport)
A kezdő nyelvtanórákat szettben kell felvenni, ezért kérjük, hogy
Az I.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő
BTK1-BN-KEL-10-1301K-1 (Japán nyelvtan I/a) (hétfő 8:00-9:30)
BTK1-BN-KEL-10-1302K-1 Japán nyelvtan I/b) (hétfő 10:00-11:30) és BTK1-BN-KEL-10-1303K-1 Japán nyelvtan I/c) (hétfő 12.00-13:30) kódú tárgyait vegyék fel.
A II.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő
BTK1-BN-KEL-10-1301K-2 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30)
BTK1-BN-KEL-10-1302K-2 Japán nyelvtan I/b) (szerda 10:00-11:30) és BTK1-BN-KEL-10-1303K-2 Japán nyelvtan I/c) (szerda 12:00-13:30) kódú tárgyait vegyék fel.
A III.csoport hallgatói Szemerey Márton tanár úr
BTK1-BN-KEL-10-1301K-3 (Japán nyelvtan I/a) (kedd 8:00-9:30)
BTK1-BN-KEL-10-1302K-3 Japán nyelvtan I/b) (kedd12:00-13:30) és BTK1-BN-KEL-10-1303K-3 Japán nyelvtan I/c) (kedd 14:00-15:30) kódú tárgyait vegyék fel.
A IV. csoport hallgatói Sági Attila tanár úr
BTK1-BN-KEL-10-1301K-4 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30)
BTK1-BN-KEL-10-1302K-4 Japán nyelvtan I/b) (szerda 10:00-11:30) és BTK1-BN-KEL-10-1303K-4 Japán nyelvtan I/c) (szerda 12:00-13:30) kódú tárgyait vegyék fel.
A Japán nyelvgyakorlat I. tárgyból öt csoport indul azonos létszámmal, szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek!
A haladó csoport névsora (20 fő)
Bach András
Bálint Virág
Bódi Ivett
Csépán Petra
Gulyás Boglárka
Hajdu Krisztina
Halmai Tícia
Horváth Viktória
Kamondy Katalin
Lőrik Réka
Lucza Ágnes
Meleg Lilla Ottilia
Nád Boglárka
Oni Wunmi
Soós Andrea
Szeleczky Gyula
Szobi Csenge
Timár Veronika
Vida Zsanka
Wakai Karin
Az I. kezdő csoport névsora: (26+3 fő, oktató: Samu Veronika)
Andriska Gergő
Angyal Szonja
Babos Alexandra
Bakos Fanni
Baksa Flóra
Baláti Laura
Balogh Eszter
Bereczkei Zalán
Bódi Eszter
Bodor Ildikó Edina
Bolyós Júlia
Borbély Zita
Boromissza János
Bouchal Bernadett
Breznai Antónia
Cifferszky Dóra
Czeiner Sára
Csapó Áron
Csapó Panna
Cséplő Patrícia
Csikós Angelika
Csikós Kincső
Csincsi Barbara
Csintalan Kristóf
Csordás Emese
Csömör Martin
Mihályi Éva (ismétel)
Pacsay Barbara (ismétel)
Lentavits Lea (ismétel)
A II. kezdő csoport névsora: (30 fő, oktató: Samu Veronika)
Dám Magdaléna
Dénes Anna
Dévai Márton
Domak Nikolett
Dorogi Máté
Ekker Viktória
Faragó Eszter
Farkas Kitti
Farkas Richárd
Fehér Arany
Fodor Eszter
Földes Dominik
Gonda Márta
Gőgh Klaudia
Gulyás Mónika
Gurbán Viktória
Gyeskó Anikó
Gyurján Molli
Hatalák Péter
Hornyák Dalma
Horváth Eszter
Horváth Johanna
Ivanovszki Elizabet
Jahoda Krisztián
József Lívia
Kántor Bernadett
Kápolnai Nikolett
Karácsonyi Eszter
Kark Zsófia
Károly Franciska
A III. kezdő csoport névsora: (26 +2 fő, oktató: Szemerey Márton)
Király Veronika
Király Viktória
Kiss Tamás
Komócsi Petra
Kónya Laura
Kovács Abigél
Kovács Dalma
Kovács Mirjam
Lánczi Luca
Legény Patrik
Ley Fanni
Lukács Krisztina
Maldrik Bence
Merényi Botond
Mészáros Édua
Molnos Anna Eszter
Nagy Anett
Nagy Gréta
Nagy Zoltán
Nakada Ábel
Orbán Emília
Ötvös Amanda
Persa Róbert László
Polánszky Petra
Pregun Martin
Priskin Zita
Schönberger Lívia (kínairól átjelentkezett)
Török Zsombor Orion (kínairól átjelentkezett
A IV. kezdő csoport névsora:
(28 +1 fő, oktató: Sági Attila)
Rátky Julia
Román Kristóf
Sárközi Béla
Schiszler Fanni
Shmilliár Zalán
Sinkó Péter
Surányi Péter
Szabó Kíra
Szabó Lilla
Szabó Szimonetta
Szabó Vivien
Szabó-Hegyi Zsófia
Szenti József
Szigetiová Fanni
Sztankó Dominika
Tamási Zoltán
Tarsoly Blanka
Torma Bálint
Tóth Balázs
Tóth Panna
Tóth Vera
Váradi Eszter
Varga Vivien
Vass Réka
Veres Gabriella
Vörös Nándor
Wágner Katalin
Zsell Gábor
Bencsik Róbert (ismétel)