japantanszek.hu

Keleti nyelvek és kultúrák szak, japán szakirány (BA) Japanológia mesterképzési szak (MA)

2020. szeptemberi archívum

Csoportbontás 2020/2021

szerző: admin 2020. szeptember 2.

A teszteredmények alapján elkészült az első éves hallgatóink csoportbontása. 

 (megj. az alábbiakban feltüntetett csoportbontás részünkről csupán egy javaslat, tehát ha valaki úgy érzi, hogy nem a megfelelő csoportba lett besorolva, akkor tekintse meg a haladó és a kezdő órákat egyaránt, és az alapján jelentkezzen a megfelelő szintre. Átjelentkezési szándékukról értesítsék évfolyammentorukat (Samu Veronika: veronikasam kukac gmail pont com) szeptember 17-ig!): 

A HALADÓ csoport órái: 

BTK1-BN-KEL-10-1313K Japán nyelvtan III(1.–5. csoport)  

BTK1-BN-KEL-10-1323G Japán nyelvgyakorlat III. (1.–5. csoport)  

Szabadon választható pedig a  

BTK1-BN-KEL-10-3611G Japán nyelvhelyesség I.  

Japán nyelvtan III. és a Japán nyelvgyakorlat III. tárgyakból több csoport indul azonos létszámmal, a hallgatók szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek. Az ideális csoportlétszám biztosítása érdekében a csoportok keretlétszáma nem bővíthető, amíg még vannak szabad helyek a többi csoportban. 

A KEZDŐ csoport órái: 

BTK1-BN-KEL-10-1301K Japán nyelvtan I/a Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)  

BTK1-BN-KEL-10-1302K Japán nyelvtan I/b Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)  

BTK1-BN-KEL-10-1303K Japán nyelvtan I/c Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)  

BTK1-BN-KEL-10-1321G Japán nyelvgyakorlat I. (1.–5. csoport)

A kezdő nyelvtanórákat szettben kell felvenni, ezért kérjük, hogy  

Az I.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő 

BTK1-BN-KEL-10-1301K-1 (Japán nyelvtan I/a) (hétfő 8:00-9:30) 

BTK1-BN-KEL-10-1302K-1 Japán nyelvtan I/b) (hétfő 10:00-11:30) és BTK1-BN-KEL-10-1303K-1 Japán nyelvtan I/c) (hétfő 12.00-13:30) kódú tárgyait vegyék fel.  

A II.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő 

BTK1-BN-KEL-10-1301K-2 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30) 

BTK1-BN-KEL-10-1302K-2 Japán nyelvtan I/b) (szerda 10:00-11:30) és BTK1-BN-KEL-10-1303K-2 Japán nyelvtan I/c) (szerda 12:00-13:30) kódú tárgyait vegyék fel.  

A III.csoport hallgatói Szemerey Márton tanár úr 

BTK1-BN-KEL-10-1301K-3 (Japán nyelvtan I/a) (kedd 8:00-9:30) 

BTK1-BN-KEL-10-1302K-3 Japán nyelvtan I/b) (kedd12:00-13:30) és BTK1-BN-KEL-10-1303K-3 Japán nyelvtan I/c) (kedd 14:00-15:30) kódú tárgyait vegyék fel. 

A IV. csoport hallgatói Sági Attila tanár úr 

BTK1-BN-KEL-10-1301K-4 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30) 

BTK1-BN-KEL-10-1302K-4 Japán nyelvtan I/b) (szerda 10:00-11:30) és BTK1-BN-KEL-10-1303K-4 Japán nyelvtan I/c) (szerda 12:00-13:30) kódú tárgyait vegyék fel.  

Japán nyelvgyakorlat I. tárgyból öt csoport indul azonos létszámmal, szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek!

A haladó csoport névsora (20 fő)

Bach András 

Bálint Virág 

Bódi Ivett 

Csépán Petra 

Gulyás Boglárka

Hajdu Krisztina 

Halmai Tícia 

Horváth Viktória 

Kamondy Katalin 

Lőrik Réka 

Lucza Ágnes 

Meleg Lilla Ottilia 

Nád Boglárka

Oni Wunmi

Soós Andrea 

Szeleczky Gyula

Szobi Csenge

Timár Veronika

Vida Zsanka 

Wakai Karin 

Az I. kezdő csoport névsora: (26+3 fő, oktató: Samu Veronika) 

Andriska Gergő           

Angyal Szonja             

Babos Alexandra         

Bakos Fanni  

Baksa Flóra      

Baláti Laura                 

Balogh Eszter              

Bereczkei Zalán          

Bódi Eszter                  

Bodor Ildikó Edina      

Bolyós Júlia  

Borbély Zita  

Boromissza János        

Bouchal Bernadett       

Breznai Antónia          

Cifferszky Dóra           

Czeiner Sára  

Csapó Áron      

Csapó Panna                

Cséplő Patrícia            

Csikós Angelika          

Csikós Kincső 

Csincsi Barbara           

Csintalan Kristóf         

Csordás Emese            

Csömör Martin 

Mihályi Éva (ismétel) 

Pacsay Barbara (ismétel) 

Lentavits Lea (ismétel)                       

A II. kezdő csoport névsora: (30 fő, oktató: Samu Veronika) 

Dám Magdaléna          

Dénes Anna     

Dévai Márton              

Domak Nikolett           

Dorogi Máté  

Ekker Viktória 

Faragó Eszter  

Farkas Kitti      

Farkas Richárd            

Fehér Arany  

Fodor Eszter                

Földes Dominik                       

Gonda Márta  

Gőgh Klaudia              

Gulyás Mónika            

Gurbán Viktória          

Gyeskó Anikó  

Gyurján Molli              

Hatalák Péter  

Hornyák Dalma           

Horváth Eszter            

Horváth Johanna

Ivanovszki Elizabet  

Jahoda Krisztián          

József Lívia                 

Kántor Bernadett         

Kápolnai Nikolett        

Karácsonyi Eszter       

Kark Zsófia      

Károly Franciska                                 

A III. kezdő csoport névsora: (26 +2 fő, oktató: Szemerey Márton) 

Király Veronika          

Király Viktória            

Kiss Tamás      

Komócsi Petra             

Kónya Laura  

Kovács Abigél             

Kovács Dalma             

Kovács Mirjam            

Lánczi Luca  

Legény Patrik  

Ley Fanni                     

Lukács Krisztina         

Maldrik Bence                         

Merényi Botond          

Mészáros Édua            

Molnos Anna Eszter                

Nagy Anett      

Nagy Gréta      

Nagy Zoltán  

Nakada Ábel                

Orbán Emília  

Ötvös Amanda            

Persa Róbert László  

Polánszky Petra           

Pregun Martin  

Priskin Zita 

Schönberger Lívia (kínairól átjelentkezett) 

Török Zsombor Orion (kínairól átjelentkezett           

A IV. kezdő csoport névsora:

(28 +1 fő, oktató: Sági Attila) 

Rátky Julia        

Román Kristóf              

Sárközi Béla  

Schiszler Fanni             

Shmilliár Zalán             

Sinkó Péter       

Surányi Péter  

Szabó Kíra        

Szabó Lilla        

Szabó Szimonetta         

Szabó Vivien  

Szabó-Hegyi Zsófia                 

Szenti József  

Szigetiová Fanni                       

Sztankó Dominika        

Tamási Zoltán               

Tarsoly Blanka                         

Torma Bálint  

Tóth Balázs       

Tóth Panna        

Tóth Vera                      

Váradi Eszter  

Varga Vivien  

Vass Réka         

Veres Gabriella                         

Vörös Nándor  

Wágner Katalin                        

Zsell Gábor 

Bencsik Róbert (ismétel) 

bez recepty krem testosteronu http://kupicpigulki.pl/viagra/ zajęcia zdrowia psychicznego dla dorosłych