japantanszek.hu

Keleti nyelvek és kultúrák szak, japán szakirány (BA) Japanológia mesterképzési szak (MA)

2019. augusztusi archívum

Csoportbontás 2019/2020

szerző: admin 2019. augusztus 31.

A teszteredmények alapján elkészült az első éves hallgatóink csoportbontása.

(megj. az alábbiakban feltüntetett csoportbontás részünkről csupán egy javaslat, tehát ha valaki úgy érzi, hogy nem a megfelelő csoportba lett besorolva, akkor tekintse meg a haladó és a kezdő órákat egyaránt, és az alapján jelentkezzen a megfelelő szintre. Átjelentkezési szándékukról értesítsék évfolyammentorukat (Samu Veronika: veronikasam kukac gmail pont com) szeptember 12-ig!):

 

A HALADÓ csoport órái:

BTK1-BN-KEL-10-1313K Japán nyelvtan III. (1.–5. csoport)

BTK1-BN-KEL-10-1323G Japán nyelvgyakorlat III. (1.–5. csoport) Szabadon választható pedig a

BTK1-BN-KEL-10-3611G Japán nyelvhelyesség I.

A Japán nyelvtan III.és a Japán nyelvgyakorlat III.tárgyakból több csoport indul azonos létszámmal, a hallgatók szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek. Az ideális csoportlétszám biztosítása érdekében a csoportok keretlétszáma nem bővíthető, amíg még vannak szabad helyek a többi csoportban.

 

A KEZDŐ csoport órái:

BTK1-BN-KEL-10-1301K Japán nyelvtan I/a Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)

BTK1-BN-KEL-10-1302K Japán nyelvtan I/b Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)

BTK1-BN-KEL-10-1303K Japán nyelvtan I/c Bevezetés a japán nyelvbe (1.–4. csoport)

BTK1-BN-KEL-10-1321G Japán nyelvgyakorlat I. (1.–5. csoport)

 

A kezdő nyelvtanórákat szettben kell felvenni, ezért kérjük, hogy

Az I.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő

BTK1-BN-KEL-10-1301K-1 (Japán nyelvtan I/a) (hétfő 8:00-9:30)

BTK1-BN-KEL-10-1302K-1 Japán nyelvtan I/b) (hétfő 10:00-11:30) és

BTK1-BN-KEL-10-1303K-1 Japán nyelvtan I/c) (hétfő 14.00-15:30)

kódú tárgyait vegyék fel.

 

A II.csoport hallgatói Samu Veronika tanárnő

BTK1-BN-KEL-10-1301K-2 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30)

BTK1-BN-KEL-10-1302K-2 Japán nyelvtan I/b) (szerda 12:00-13:30) és

BTK1-BN-KEL-10-1303K-2 Japán nyelvtan I/c) (szerda 14:00-15:30)

kódú tárgyait vegyék fel.

 

A III.csoport hallgatói Szemerey Márton tanár úr

BTK1-BN-KEL-10-1301K-3 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30)

BTK1-BN-KEL-10-1302K-3 Japán nyelvtan I/b) (szerda 12:00-13:30) és

BTK1-BN-KEL-10-1303K-3 Japán nyelvtan I/c) (szerda 14:00-15:30)

kódú tárgyait vegyék fel.

 

A IV. csoport hallgatói Sági Attila tanár úr

BTK1-BN-KEL-10-1301K-4 (Japán nyelvtan I/a) (szerda 8:00-9:30)

BTK1-BN-KEL-10-1302K-4 Japán nyelvtan I/b) (szerda 12:00-13:30) és

BTK1-BN-KEL-10-1303K-4 Japán nyelvtan I/c) (szerda 14:00-15:30)

kódú tárgyait vegyék fel.

 

A Japán nyelvgyakorlat I. tárgyból öt csoport indul azonos létszámmal, szabadon választják meg, hogy melyik csoportba/időpontra jelentkeznek!

 

A haladó csoport névsora (18 fő)

 

Antal Zsófia

Bánáti Janka Borbála

Bierbauer Ildikó

Hubai Nikoletta

Jani Gábor

Kali Boglárka

Kornis Tamás

Mihajla Beáta

Nagy Rita

Papp Alexandra

Pécsek Huba

Schwarz Nikoletta

Streicher Laura

Szabó Lilla Csenge

Számel András

Sztankó József Sándor

Takács Viktória

Varga Dóra Anna

 

 

 

Az I. kezdő csoport névsora:

(27 fő, oktató: Samu Veronika)

 

Ács Fanni

Bakos Eszter

Balázs Gergely

Balog Márk Levente

Bányász Anna Klára

Baranyai Petra

Bardi Anna

Barka Johanna

Benczek Barnabás Krisztián

Bencsik Róbert

Berki Zsófia

Czigler Renátó

Császár Teodóra

Cserey Márton

Csider Alexandra Dalma

Dobos Zsófia

Dr. Krantz Orsolya

Dudás Lóránd

Ertl Míra Evelin

Esze Dóra

Feltser Adrián

Finder Laura

Fintor Tímea Piroska

Fülöp Jázmin Anna

Gaki Anna

Gergely Éva

Pacsay Barbara (ismétel)

 

A II. kezdő csoport névsora:

(29 fő, oktató: Samu Veronika)

 

Gerlang Gergely

Gulya Gergely

Gyöpös Andrea

Handa Beatrix Zsuzsanna

Harnócz Judit

Hidegföldi Nikolett

Horváth Amanda

Horváth Zsófia

Horváthová Viktória

Hugyi Enikő

Jenei Tekla Anna

Jeney Viktória

Jónás Jusztina Viktória

Kardos Zoltán

Katona Evelin

Király Eszter

Kis Zsófia Anna

Kispeti Krisztián Gergő

Kiss Tímea

Kmetykó Zoltán

Knap Ivett Mária

Kóber Noémi

Kónya Nikolett Katalin

Korponai Ádám Mátyás

Kovács Benjámin

Kovács Dávid

Kovács Dóra

Kovács Márton

Márki Vivien (ismétel)

 

 

A III. kezdő csoport névsora:

(29 fő, oktató: Szemerey Márton)

 

Kőrös Milán Ádám

Köves Dorina Tíra

Laki Gáspár

Lentavits Lea

Mag Vivien

Makai Richárd Ferenc

Marokity Bence

Marsal Márk

Marton Virág

Medve Rebeka

Mester Evelin

Mihályi-Baráth Éva

Molnár Szabrina

Nagy Eszter

Nagy Fanni Klaudia

Nagy Fruzsina

Németh Nikolett

Ömböli József

Páczi Bernadett

Papp Gergely Zoltán

Pereházy Luca

Pittnauer Helga

Ribáry Borbála

Rille Borka

Ruzsányi Izabella

Seres András Csaba

Simon Viktória

Sneider Dóra Annamária

Pecsenya Éva (két passzív félév)

 

 

A IV. kezdő csoport névsora:

(28 fő, oktató: Sági Attila)

Sörös Nikolett

Sprőder Janka

Sram Barbara Ivett

Strott Gyula

Szabolcsi Noémi Rózsa

Szalai Szandra

Szedenics Ákos

Székelyhidi Tamás

Szép Kata Virág

Szijártó Anita Ivett

Szijj Annabella

Szijjné Köblő Gabriella

Szikszai Boskó Iván

Tóth Ágnes Fanni

Tóth Éva Luca

Tóth Henrik Zoltán

Urai Áron

Vajda Dorottya

Vajda Viktória

Váradi Eszter

Varga Ádám Alex

Várvölgyi Barnabás

Vég Regina

Vizvári Csenge

Vlasics Olivér

Vlasits Judit

Weisz Anita Helga

Zágoni Zsófia

 

 

 

 

 

bez recepty krem testosteronu http://kupicpigulki.pl/viagra/ zajęcia zdrowia psychicznego dla dorosłych